Mavi Tur

 

Mavi Tur ülkemizde son zamanlarda,siz sevgili deniz severlerin istek ve arzularıyla olgunlaşıp, Akdeniz’in pırıl pırıl mavi sularında yaygınlaşan yerli ve yabancı turistlere sunduğu olanaklar ile birlikte unutulmaz zamanlar yaşamak için oluşturulmuş alternatif tatil konseptlerinden biridir.
Şehir hayatındaki gürültü, kalabalıktan ve sürekli tıkanan trafikten uzaklaşmak her insanı mutlu eder. Kalabalık şehir yaşantısının getirmiş olduğu stresten çok uzakta sevdiklerinizle denizin ve tekne yaşamının tadını çıkararak keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri görerek, çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış cennet koylarımızda vakit geçirerek tatilinizi taçlandırabilirsiniz. Mavi Yolculuk geçmiş zamanlarda sadece toplumun belirli bir kesimi tarafından yapılabilen ultra lüx bir gezi çeşidi iken, ülkemizde hızla gelişen turizm sektörünün oluşturmuş olduğu rekabet ortamı bu tatil konseptinin çok daha uygun fiyatlarla yapılabilmesini sağlamaktadır. Mavi tur seçenekleri arasında aileniz veya oluşturmuş olduğunuz arkadaş grubunuz ile tekneyi özel kiralayacağınız gibi tekne kabin kiralama programlarımıza katılarak da bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm tur teknelerimizin kaptan ve personelleri görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirerek,sizlerin tatilinizi sorunsuz bir şekilde sonuçlandırmanıza olanak sağlayacaktır.
Real Yachting siz sevgili deniz severlere sorunsuz bir mavi tur tatilini sunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.